Комментариев нетОпубликовано

Раді пропонують скоротити фінансування обслуговування президента на 11%

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді скоротити видатки на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності глави держави та Адміністрації президента на 11% до 945 млн гривень в 2019 році.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на законопроект №9000 про державний бюджет на 2019 рік.

В цілому витрати на Державне управління справами, яке відповідає за кошти на обслуговування президента, пропонується скоротити на 14,7% до 2,3 млрд гривень.

Зокрема, 743 млн гривень проект передбачає на надання медичних послуг лікарнями, 279 млн – на підвищення кваліфікації працівників державного управління та підготовку кадрів щодо стратегічних проблем внутрішньої і зовнішньої політики, 70,4 млн – на наукові дослідження в сфері держуправління.

80,9 млн гривень пропонується виділити на збереження природно-заповідного фонду в національних парках і заповідниках, 67,8 млн – на підтримку санаторно-курортних закладів охорони здоров’я, 61,2 млн – на підтримку національного камерного ансамблю «Київські солісти» та національного музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Ще 20,6 млн гривень передбачено на виготовлення державних нагород та 2,2 млн – на державні премії.

На реставрацію і пристосування Маріїнського палацу в Києві, який було заплановано ввести в експлуатацію в 2019, проект держбюджету грошей не передбачає.

У 2018 році Кабмін пропонував Раді виділити 2,4 млрд гривень Держуправлінню справами, в тому числі 965 млн – на обслуговування президента, а за фактом Держуправлінню передбачено 2,7 млрд гривень, у тому числі 1,1 млрд – на главу держави, відзначає агентство.

Як повідомлялося раніше, показники бідності в Україні за відносними критеріями демонструють тенденції до зростання. За підсумками 2017 року рівень бідності збільшився до 27%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *