Комментариев нетОпубликовано

РФ може відправити в ПАРЄ «депутатів» з окупованого Криму

Віце-спікер Держдуми Росії Петро Толстой не виключає, що «чиновники» з окупованого Криму можуть увійти до складу російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на RFI.

За словами Толстого, у складі російської делегації в ПАРЄ можуть бути присутні «депутати» з окупованого Криму, які «представлятимуть точку зору кримчан».

«Якщо питання Криму буде підніматися в ПАРЄ, звичайно, і «депутати», обрані від Криму, і «сенатори» можуть стати членами делегації та представити точку зору кримчан на те, що відбувається», – заявив він.

Крім того, Толстой назвав протести української делегації через повернення представників Росії в ПАРЄ «дурістю».

Нагадаємо, раніше повідомляли, шо Міністерство закордонних справ України відкликає українського посла при Раді Європи Дмитра Кулебу через рішення про повернення російської делегації в ПАРЄ.

Зазначимо, вночі 25 червня ряд країн підтримали резолюцію про повернення Росії в ПАРЄ. Зокрема, в повному складі підтримали делегації з Франції, Туреччини, Азербайджану, Іспанії, Італії, Норвегії, Австрії, Словаччині, Португалії та Сербії. За таке рішення проголосували 118 членів ПАРЄ, проти були 62, 10 утрималися.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *