Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Секс є важливою частиною життя для більшості українців, – соціологи

Спеціально до Дня закоханих соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати дослідження «Кохання і секс очима українців» за лютий 2019 року. За його результатами, 84% українців зізнались, що секс для них важливий.

В опитуванні взяли участь 2 тисячі людей.

Читайте також: 140 причин, чому люди займаються сексом: дослідження

Традиційно, українці досить консервативні у поглядах на статеві стосунки. Більшість українців вважає неправильним одночасно зустрічатися і мати стосунки з кількома партнерами. 

67% українців заявили, що мають постійного статевого партнера. 4% заявили, що вільні у сексуальних відносинах. 19% відповіли, що на даний момент вільні, але перед цим у них були сексуальні партнери. 3% зазначили, що не мають партнера і ніколи не мали. 7% відмовилися відповідати,
– заявили в соціологічній групі «Рейтинг».

В деяких питаннях погляди жінок і чоловіків на секс кардинально розходяться: майже 40% чоловіків вважають нормальним купувати секс за гроші.  Серед жінок таких ліберальних поглядів удвічі менше.

«Дві третини вважають, що сексуальні стосунки до шлюбу – це нормально. Кожен п’ятий – протилежної думки. Найчастіше цю тезу підтримують молоді  й ті, хто перебуває в незареєстрованому шлюбі або є холостяком», – уточнили соціологи.

секс день валентина
Для 84% чоловіків в Україні секс – важлива складова у житті

секс опитування День Валентина
Думки українців щодо прояву ініціативи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *