Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Томос для України: у Московському патріархаті помітили цікаві настрої

У мережі показали відео, де прості віряни Української православної церкви Московського патріархату розповіли про своє справжнє ставлення до створення єдиної Української автокефальної церкви.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Зокрема своє ставлення до об’єднання церков висловили парафіяни Спасо-Преображенського собору УПЦ МП, що розташований у Києві у житловому масиві “Теремки”. Подружжя Кравченків дуже сподівається на об’єднання Української православної церкви. Дружина Мирослава до одруження була парафіянкою Київського патріархату, а чоловік – завжди був прихожанином МП.

“Велика радість, велика благодать… та великий дарунок, якій нам дає Господь, що ми живемо саме в цей момент”, – вважає Андрій Кравченко.

Разом із тим, 7 грудня синод Української православної церкви Московського патріархату під головуванням глави УПЦ МП в Україні Онуфрія заявив, що “не благословляє” духовенство УПЦ МП на участь в Об’єднавчому соборі Української православної церкви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *