Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Трампу поставили фіктивний діагноз, щоб «відмазати» від армії, – NYT

Медичний документ із фіктивним діагнозом для Дональда Трампа, що звільняв його від проходження військової служби, був наданий лікарем, який орендував у його батька офіс.

Про це йдеться в дослідженні американського видання The New York Times, оприлюдненому в середу, передає «Укрінформ».

«Восени 1968 року Дональду Трампу був своєчасно поставлений діагноз кісткової шпори (наріст, утворений поверх нормальної кістки – ред.), що дозволило йому отримати медичне звільнення від військової служби під час кампанії у В’єтнамі», – зазначається в публікації.

Впродовж наступних 50-ти років було таємницею, як оформили це звільнення і хто поставив такий діагноз. Сам же Трамп під час президентської кампанії заявив, що не може згадати, хто підписав медичні висновки.

Тепер таке пояснення з’явилося, пише газета.

«Йдеться про лікаря-подолога (який займається лікуванням ступней – ред.) з Квінсу, який орендував свій офіс у батька Трампа, Фреда Трампа-старшого», – зауважується в публікації.

При цьому недвозначно припускається, що такий діагноз був поставлений і оформлений документально на знак люб’язності батьку нинішнього президента США.

Сам доктор Баунштейн, причетний до цієї історії, помер у 2007 році. Однак про все докладно розповіли доньки лікаря, які стверджують, що батько ділився з ними про цей випадок.

«Це було історією сім’ї», – зазначила виданню одна з доньок лікаря Еліза Браунштейн. Вона додала, що це завжди буде предметом обговорення як в колі родини, так і з друзями.

Тим часом, NYT не знайшла документів, які підтверджували би оплачені рахунки. Однак зазначається, що Білий дім також не відповів на запит газети прокоментувати ситуацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *