Комментариев нетОпубликовано

У двох областях пожежа знищила майже 40 гектарів зернових полів

В результаті пожеж на Чернігівщині та Харківщині знищено 10 га жита, 10 га ячменю та 17 га пшениці.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

«22 липня о 10 год. 28 хв. поблизу с. Билка Коропського району (Чернігівська область) на полі (загальна площа 130 га) виникла пожежа жита на корені. Об 11 год. 00 хв. пожежу ліквідовано. Внаслідок пожежі знищено жито на корені на площі 10 га, пошкоджено вантажний автомобіль та 12 т жита, що знаходилось в автомобілі, врятовано жито на корені на площі 120 га», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, до гасіння залучалося 13 чол. та 5 од. техніки, з них від ДСНС 8 чол. особового складу та 2 од. техніки.

Крім того, 22 липня о 13 год. 00 хв. поблизу села Тертишники Носівського району на полі (загальна площа 100 га) виникла пожежа ячменю на корені. О 14 год. 10 хв. пожежу ліквідовано на площі 10 га, врятовано ячмінь на корені на площі 90 га. До гасіння залучалося 8 чол. та 3 од. техніки, з них від ДСНС 5 чол. особового складу та 1 од. техніки.

Також 22 липня о 20 год. 25 хв. до ДСНС надійшла інформація, що поблизу села Чернігівське Лозівського району на полі ТОВ «Ботік» (Харківська область) виникла пожежа пшениці на корені. Пожежу ліквідовано працівниками підприємства на площі 17 га.

«Підрозділи ДСНС до гасіння не залучалися», – додали в ДСНС.

Нагадаємо, в Італії через пожежу на залізниці скасували міжміські потяги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *