Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Україна серед трьох найбільших імпортерів секонд-хенду в світі

Понад половину імпорту в Україну готової продукції легкої промисловості становлять товари секонд-хенду. У 2017-му Україна за обсягами імпорту вживаного одягу посіла третє місце у світі, поступившись лише Пакистану та Малайзії.

Такі цифри озвучила глава Асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, повідомляє Укрінформ.

«Понад 54% імпорту готової продукції легкої промисловості становлять товари секонд-хенду. Цей обсяг рівнозначний втраті щорічно 45 тисяч робочих місць в країні. Україна минулоріч посіла третє місце в світі за обсягами імпорту секонд-хенду, попереду тільки Пакистан і Малайзія, а після нас в десятці – Росія, Камерун, Гватемала, Кенія, Індія, Туніс», – заявила Ізовіт.

Глава «Укрлегпрому» підкреслює, що під виглядом секонд-хенду досить часто завозяться нові готові речі. Усе це створює неконкурентні переваги для його імпортерів порівняно з вітчизняними виробниками.

Окрім фінансових втрат для підприємств легкої промисловості Україна щорічно втрачає десятки тисяч робочих місць через імпорт секонд-хенду.

Серед шляхів вирішення зазначеної проблеми – належна протидія контрабанді та зміна податкової політики держави, переконана Тетяна Ізовіт.

Як повідомлялося раніше, нардеп від «Блоку Петра Порошенка» намагався підкупити виборців секонд-хендом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *