Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Українські моряки у полоні РФ: кримськотатарські активісти привезли продукти до СІЗО у Москві

Кримськотатарські активісти приїхали в Москву до будівлі СІЗО «Лефортово», де утримують захоплених українських моряків. Активісти привезли військовослужбовцям речі та продукти.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Читайте також: Українські моряки, захоплені РФ: активісти звернулись до міжнародної громадськості

Так, передачі для українських моряків збирали на окупованому півострові.

Ми з друзями, запеклими та відважними людьми, взяли на себе відповідальність привезти зібрані в Криму передачі, речі, продукти. І за допомогою наших друзів тут, у Москві, передати їм (українським морякам – 24 канал) в руки, щоб вони, перебуваючи в цьому такому невеселому місці, почували себе нормально,
– прокоментував активіст.

Активісти привезли речі українським морякам
Речі зібрали на окупованому півострові/ Джерело: Фейсбук Nariman Dzhelalov

Активісти привезли продукти українським морякам
Активісти приїхали до будівлі СІЗО у Москві/ Джерело: Фейсбук Nariman Dzhelalov

Раніше з’явилась інформація, що українців розмістили у карантинних камерах на одиночному утриманні, водночас керівництво установи попросило їх зняти військову форму. Станом на 1 грудня адвокатам і українським консулам не вдалось відвідати військовополонених моряків у СІЗО «Лефортово». Представники України і надалі пробують потрапити до моряків, але найближча зустріч може відбутись не раніше понеділка, 3 грудня.

Що сталось в Азовському морі?25 листопада прикордонний корабель Росії протаранив рейдовий буксир українських військових в Азовському морі. Тоді в Росії заявили, що нібито українські військові кораблі «неправомірно зайшли в тимчасово закриту акваторію територіального моря РФ» і продовжили рух до Керченської протоки.

Група кораблів ВМС України продовжила свій шлях до Маріуполя. Щоправда, вже під час виходу з Керченської протоки російські прикордонні судна відкрили вогонь по українських кораблях, внаслідок чого 6 українських воїнів зазнали поранень. Також Росія захопила 2 українських судна та взяла в полон 24 українських моряків.

28 листопада «суд» в окупованому Криму всім 24-м полоненим українським морякам обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці. 30 листопада українських військових моряків вивезли у московське СІЗО.

Наслідком агресії Росії стало введення Україною воєнного стану у 10-и областях до 26 грудня і заборона в’їзду в Україну громадянам Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

УКРАЇНСЬКІ МОРЯКИ У ПОЛОНІ РФ: ХРОНІКА ОСТАННІХ ПОДІЙ

  • 2 груд
    2018
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *