Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

В Україні закриваються всі навчальні заклади через проблеми з газом

Міністерство енергетики та вугільної промисловості доручило повністю зупинити роботу навчальних закладів через тимчасове обмеження споживання газу.

У зв’язку з відмовою газового монополіста «Газпром» поставляти газ компанії «Нафтогаз» в Україні з’явився дисбаланс в 15-20 млн кубів на добу, повідомив міністр енергетики Ігор Насалик у Верховній Раді, передає кореспондент UA1.

За словами Насалика, Міненерго доручило повністю зупинити роботу в шкільних закладах до 6 березня. Крім того, в навчальних закладах повинен дотримуватися температурного режиму в мінімально допустимих нормах.

Також генеруючі компанії будуть переведені з газу на мазут, що дозволить істотно скоротити вживання газу на добу. Міністр енергетики зазначив, що обмежувальні заходи будуть діяти до 5-6 березня. Після цього періоду газотранспортна система буде функціонувати в стандартному режимі.

Нагадаємо, «Газпром» відмовився поставляти газ компанії «Нафтогаз України» з 1 березня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *