Комментариев нетОпубликовано

Як поява в політиці Вакарчука вплине на рейтинг Зеленського – спрогнозував депутат

Якщо Святослав Вакарчук сформує хорошу й конкурентну команду, вона становитиме серйозну конкуренцію Зеленському на полі запиту на нові обличчя.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція БПП) Юрій Соловей.

Парламентар, коментуючи заяву Святослава Вакарчука про участь у парламентських виборах із власною політсилою «Голос», зауважив, що політичні лідери, борючись за владу, створили підгрунтя для того, щоб з’явився зокрема Володимир Зеленський.

«Чинні політичні лідери у боротьбі за владу і за булаву загризли один одного. Вони втратили відчуття боротьби, і на фоні цього прийшов Зеленський», – заявив Юрій Соловей.

Парламентар навів приклад хворої людини, яка звернулася до медиків, проте вони задовільнили її вимоги не стовідсотково, й людина йде до шарлатанів. Переконавшись, що там нічого доброго немає, вона повертається до старих перевірених методів.

«Те ж нас очікує з нашою державою. Питання в іншому: щоб за цей час, поки ці процеси відбуваються в Україні, ми не втратили українську державу, бо в нас є серйозні загрози як всередині, так і зовні», – наголосив нардеп.

Нардеп також зауважив, що не поділяє скептичне ставлення багатьох українців щодо подальшого збільшення рейтингу Вакарчука, та нагадав, як стрімко зросли рейтинги Володимира Зеленського.

«Якщо Вакарчук сформує хорошу й достатньо конкурентну команду, альтернативну пану Зеленському, він складе йому серйозну конкуренцію на полі запиту на нові обличчя», – сказав Юрій Соловей.

Нагадаємо, 16 травня музикант Святослав Вакарчук заявив, що братиме участь у чергових парламентських виборах та створює власну політичну силу «Голос».

Святослав Вакарчук представив п’ятірку членів своєї команди.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *