Комментариев нетОпубликовано

«За свою бездіяльність і недбалість прокурор Києва Валендюк повинен бути звільнений!» — Едуард Багіров

«За свою бездіяльність і недбалість прокурор Києва Валендюк повинен бути звільнений!» - Едуард Багіров
Фото галерея

 Київські прокурори «кинули» на квартиру матір-одиначку та пропонують їй йти в суд. Про це на прес-конференції в Союзі журналістів розповів голова правління «Міжнародної ліги захисту прав громадян України» Едуард Багіров.

У його організацію за допомогою звернулася мати-одиначка Ганна Мамонова, співробітниця документально-експертного відділу прокуратури м. Києва, з проханням допомогти відстояти права на свою квартиру, яку вона отримала кілька років тому.

За словами постраждалої, і як це видно з документів, в 2012 році Ганна Мамонова, після багатьох років сумлінної служби в прокуратурі і проживання в службовому гуртожитку, нарешті отримала ордер на однокімнатну квартиру за адресою: Київ, вул. Васильченко, 12, кв. 33., куди планувала переїхати з донькою.

На момент видачі ордера там проживав Шапран Микола Іванович, колишній працівник прокуратури з відділу по боротьбі з організованою злочинністю, який нині перебуває на пенсії. Той, в свою чергу, повинен був переїхати в 3-х кімнатну квартиру за адресою: бульвар Кольцова, 14-д, кв. 149, на яку отримав відповідний ордер в прокуратурі.

Однак колега звільняти однокімнатну квартиру відмовився, мотивуючи це тим, що нібито робить ремонт у новій квартирі і не може поки туди в’їхати. Таким чином, Микола Шапран морочив голову жінці більше 3-х років. Ніякі скарги начальству і особисті бесіди виселити його не допомагали! Найцікавіше, що всі ці роки квартплату, як власниця за документом, вже платила Ганна Мамонова!

Як виявилося, екс-прокурор навіть і не думав поступатися квартирою законному власнику. Коли в черговий раз Ганна рішуче почала вимагати, щоб її впустили в свою квартиру, так як її виганяють з гуртожитку (вона ж теж займає там чиюсь кімнату!), Микола Шапран заявив, що взагалі не збирається нікуди з’їжджати! Розповів, що його квартири вже немає, він не знає де вона, і запропонував Ганні звертатися до суду, не забувши додати, що «немає у тебе ніяких шансів у мене виграти».

«Я почала звертатися в усі інстанції — в прокуратуру, в міськадміністрацію, особисто звернулася до прокурора м. Києва Олега Валендюка з проханням розібратися в ситуації і повернути мою квартиру, але всюди отримала відмову і байдужі поради звернутися до суду. Але ви ж розумієте, яке це — судитися з прокуратурою!», — каже Ганна, і сподівається на громадськість та ЗМІ, що їй з дитиною не доведеться жити на вулиці.

За версією прокуратури, в усьому винне ТОВ «Стиль-блюз», яке нібито порушило умови виділення квартир. Ті, в свою чергу, кивають на інших — кінці у воду! За словами прес-секретаря прокуратури Надії Максимець, зараз ведеться слідство і з’ясовується — куди і чому пропала квартира. Але це виглядає, як невміла спроба зберегти обличчя. Адже при бажанні прокурор Києва міг би вирішити питання з незаконно захопленою квартирою Ганни Мамонової за пару дзвінків, прийнявши вольове законне рішення.

Хоча про який закон ми говоримо? Раніше прокуратура могла творити беззаконня і залишатися безкарною, але ніколи не ображала своїх працівників. Зараз, мабуть, настала повна деградація відомства на Предславинській, якого люстрація практично не торкнулася. Адже сам в.о. прокурора Олег Валендюк займає цю посаду фактично незаконно, будучи справедливо люструваним раніше, але відновленим рішенням «кишенькового» суду, де тепер пропонують судитися Ганні Мамоновій.

За словами Едуарда Багірова, цей кричущий і парадоксальний випадок лише верхівка айсберга, за яким ховається цілий пласт незаконних дій і корупційних схем в Київській прокуратурі.

«За свою бездіяльність і недбалість прокурор Києва Валендюк повинен бути звільнений! Що це за прокуратура, яка не може захистити від корупції навіть своїх співробітників! Хіба в змозі цей прокурор боротися зі злочинністю? Ми звернулися в Генеральну прокуратуру і будемо домагатися особистого прийому у Генерального прокурора. На цій зустрічі обов’язково будемо вимагати звільнення в.о. прокурора Києва Олега Валендюка, який явно не справляється зі своїми обов’язками! », — підсумував Едуард Багіров.

Ганна Мамонова з донькою


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *