Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Забруднення екології на мільйони: У Луценка закрили справу проти власників «Гаврилівських курчат»

Прокурор Генпрокуратури 6 лютого виніс постанову про закриття кримінального провадження щодо забруднення довкілля комплексом «Гаврилівські курчата» екс-регіонала Євгенія Сігала і його дружини.

Про це інформують Українські новини з посиланням на матеріали правоохоронних органів.

Зазначається, що справу закрито через відсутність складу злочину.

Власників «Гаврилівських курчат» підозрювали у створенні злочинної організації і забрудненні навколишнього середовища, що завдало збитків на чверть мільярда гривень.

Невдовзі подружжя Сігал після арешту Печерським райсудом вийшло під заставу у 5 млн гривень

У матеріалах слідства прокурори вказували, замість того, щоб зберігати відходи виробництва на спеціально обладнаних майданчиках або утилізувати, в Київській області їх просто закопували на полях у стихійних могильниках.

У результаті жителі прилеглих до птахофабрики сіл Вишгородського району страждали від смороду, зараження поверхневих і ґрунтових вод. Погіршували ситуацію позапланові викиди шкідливих речовин.

У червні 2018 року джерело UA1 в ГПУ повідомило, що справу відкрили не спонтанно, Сігала «вели» вже близько півроку: прослуховували телефони, збирали доказову базу. І  тоді було досить матеріалу, щоб керівництво холдингу відповіло за законом.

Водночас підозрювані стверджували, що це була, мовляв, вимушена і тимчасова міра. Більше того – суддям показували нібито рішення іншого суду про зняття з них усіх штрафів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *