Комментариев нетОпубликовано

Затриманий на хабарі начальник морально-психологічного управління ЗСУ відбувся штрафом

Суд оштрафував на 25,5 тис. гривень і відсторонив від посади на 6 місяців начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ — заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Генерального штабу Збройних Сил, полковника Володимира Григор’єва за отримання 1 тис. доларів хабара.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Встановлено, що полковник Григор’єв пообіцяв своєму другові-товаришу по службі допомогти з переводом в Київ його знайомої — капітана медичної служби.

Обвинувачений сказав, що зможе вирішити це питання і вплинути на вищий офіцерський склад ЗСУ лише за 1 тис. доларів хабара.

Так, першу частину хабара в розмірі 300 доларів необхідно було покласти в конверт разом з резюме здобувачки посади і віддати черговому військової частини у Василькові (Київська область).

6 квітня 2018 року полковник Григор’єв забрав залишений на КПП військової частини конверт з грошима, пізніше він повідомив своєму товаришеві по службі, що незабаром звільниться підходяща вакансія для його знайомої в Головному управлінні логістики Генштабу.

Полковник також домовився про співбесіду з начальником Головного управління логістики — заступником начальника Генштабу, генерал-майором Іваном Гаврилюком.

У листопаді 2018 року капітан медичної служби успішно пройшла співбесіду, а полковник Григор’єв, в свою чергу, зажадав від неї передати частину хабара — 700 доларів.

В момент отримання хабара обвинувачений був затриманий правоохоронцями.

У березні поточного року Григор’єв визнав свою провину і підписав угоду зі слідством.

Суд затвердив цю угоду, визнав полковника ВСУ винним за ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу і засудив до штрафу 25,5 тис. гривень.

Також суд стягнув з нього суму цивільного позову 7,9 тис. гривень та судові витрати на експертизу в розмірі 2,8 тис. гривень.

Крім того, засудженому заборонено протягом 6 місяців займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями у Генеральному штабі Збройних Сил.

Як повідомляли раніше ЗМІ, у листопаді 2018 року правоохоронці затримали начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ — заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Генерального штабу Збройних Сил за підозрою в одержанні 1 тис. доларів хабара.

23 лютого 2018 року начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил Олег Грунтковський звинуватив головного військового прокурора Анатолія Матіоса в маніпуляції та оприлюдненні недостовірних даних про самогубства військовослужбовців.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *