Комментариев нетОпубликовано

Зеленський проти Порошенка: кому дістануться голоси Тимошенко та інших учасників виборів

Відомий український політолог Петро Олещук прокоментував попередні результати президентських виборів в Україні і спрогнозував, кому можуть дістатися голоси лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко та інших учасників виборів, якщо до другого туру пройдуть Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ТА ВСІ ПОДРОБИЦІ

Про це він заявив у коментарі НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

“Очевидно, що виборці Юлії Тимошенко (і це доводять соцопитування напередодні виборів) практично повністю переходять Зеленському. Звичайно, за умови, що вони підуть на вибори. Виборці Юрія Бойка теж переважно голосуватимуть за Зеленського, якщо прийдуть на дільниці”, – зазначив Олещук.

Він додав, що електорат Анатолія Гриценка приблизно порівну ділиться між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Серед виборців інших кандидатів більшість налаштована на протест і голосування за Зеленського.

Як відомо, Центральна виборча комісія вже опрацювала 83.91 протоколів. Згідно з оприлюдненими даними, найбільше голосів набирають: Володимир Зеленський – 30.35, Петро Порошенко – 16.03, Юлія Тимошенко – 13.27.

Юрій Бойко набирає лише 11.53, Анатолій Гриценко – 7.03.

Нагадаємо, раніше в Центральній виборчій комісії офіційно заявили, що відбудеться другий тур президентських виборів.

Також у громадянській мережі “Опора” заявили, що наймасовішим порушенням під час виборів президента України стало розголошення таємниці голосування.

Центральна виборча комісія опублікувала дані голосування на чергових президентських виборах в Україні на закордонних виборчих дільницях. Володимир Зеленський лідирує переважно в тих країнах, куди часто українці їдуть на сезонні заробітки Латвія, Польща, Угорщина, Чехія та Білорусь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *