Комментариев нетОпубликовано

«Золотий» Теленик

За інформацією окремих ЗМІ було встановлено одного з начальників управлінь центрального апарату СБУ Теленика Сергія Сергійовича, який одночасно з військовою службою тривалий час був помічником-консультантом відомих представників Партії Регіонів.

Народного депутата України 5-го скликання Маньковського Григорія Володимировича

 

А також народного депутата України 6-го скликання Васильєва Олександра Андрійовича

Простим громадянам біль відома особа його рідного брата Васильєва Геннадія Андрійовича — колишнього Генерального прокурора України та колишнього заступника голови Адміністрації Президента України В. Януковича.

Через зазначених представників донецької еліти Партії Регіонів Сергій Теленик познайомився з колишнім Генеральним прокурором України часів В.Януковича – Пшонкою Віктором Павловичем та його сином Пшонкою Артемом Вікторовичем.

Саме з Артемом Пшонкою у Сергія Теленика склались дружні бізнесові відносини. Останній був частим гостем відомого офісу Пшонки по вул. Гончара, 35.
До речі, навіть втеча Артема Пшонки з України та його перебування у розшуку не розірвала їх зв’язок з Сергієм Телеником. Останній продовжує виконувати «делікатні» доручення Артема Пшонки, звісно не за дарма.

Нам випадково потрапив фрагмент їх листування, який яскраво демонструє, що фактично в країні нічого не змінилось, незважаючи на заяви керівників усіх рівнів у т.ч. і СБУ про проведену люстрацію та активну боротьбу з корупціонерами у своїх рядах.

Через Артема Пшонку Сергій Теленик посприяв у кар’єрному зростанню своєї матері — Теленик Вікторії Олександрівни, яка тривалий час до середини 2015 року працювала на керівних посадах у податковій Харківської області (остання посада за повідомленнями у ЗМІ — заступник начальника Основ’янської ОДПІ м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області).

Вікторія Теленик, працюючи в податковій, фактично виконувала роль «адміністратора» діяльності у м. Харкові конвертаційних центрів Євгена Жиліна та Сергія Курченко, які входили до складу так званих «площадок Клименка-Захарченка», супроводжуючи безперешкодну діяльність фіктивних підприємств та вирішуючи проблемні питання.

 

За протекцією донецьких представників Партії Регіонів молодий та перспективний Сергій Теленик отримує в Службі безпеки України нерядову посаду — радника Міністра фінансів України та у подальшому виконує «делікатні» завдання своїх покровителів, про які розповімо далі…….

Працюючи радником в Міністерстві фінансів України до структури якого входить Державна казначейська служба України, Сергій Теленик встиг досконально вивчити діяльність останньої по забезпеченню проходження усіх бюджетних платежів.

Так, наприклад, підприємець «вирішив усі питання» з бюджетною організацією щодо постачання товарів чи послуг і лише чекає перерахунку коштів, а кошти не приходять. Чому?!!!! А тому, що Сергій Теленик, використовуючи своє службове становище у власних інтересах та корупційні зв’язки у Держказначействі заблокував цей платіж.

І робилося вказане під приводом захисту інтересів держави, але реальна мета була інша — отримати від підприємця звичайний «хабар»: заплати 10-20 % від суми оборудки і працюй собі далі. Отже змушені і без того замучені підприємці або завищувати ціни або постачати товари низької якості до дитячих закладів, шкіл та лікарень щоб компенсувати свої непередбачені витрати у вигляді хабара Сергію Теленику. І таке триває не один рік.

Уряд України в 2017 році виділив з державного бюджету на ремонт доріг 14,2 млрд. грн., а разом із залученням коштів міжнародних донорів понад 30 млрд. грн.

Разом з цим, протягом 2017 року на підставі листів з СБУ, ініціатором яких був Сергій Теленик, Державною казначейською службою України неодноразово блокувались платежі регіональних підрозділів Державного агентства автомобільних доріг України. Останні звісно через судові інстанції довели незаконність вищевказаних листів СБУ, але це зайняло тривалий проміжок часу та не дало змогу в повному обсязі освоїти бюджетні кошти, і здійснити заплановані роботи з ремонту доріг, що звісно відобразилося на їх стані.

Таким чином, Сергій Теленик, будучи одним з представників колишніх регіоналів, які залишились в системі державних органів влади, та надалі виконують протиправні завдання своїх патронів, фактично блокує урядові програми, дискредитуючи дії Уряду України, що в свою чергу створює недовіру громадян до діючої влади та Президента України.

Тобто, маючи на меті отримати звичайний хабар Сергій Теленик використовуючи службове становище вчинив навмисні дії для дезорганізації управління державного підприємства, та фактично незаконно заблокував його роботу, що розцінюється як диверсія, особливо зважаючи на фактичний стан доріг в Україні.

До речі, після «Революції Гідності» за протекцією народних депутатів України (колишніх представників «Партії Регіонів», вихідців з Донецької області) Сергій Теленик залишився на посаді радника Міністра фінансів України. 

Які ж саме «делікатні» питання виконує Сергій Теленик в Міністерстві фінансів України?

Мінфін є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику, державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням цінних паперів, документів суворої звітності, бухгалтерського обліку, випуску і проведення лотерей, а також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю, казначейського обслуговування бюджетних коштів, запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та забезпечує формування єдиної державної податкової, митної політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового та митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску, державної політики у сфері видобутку, виробництва, використання та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, їх обігу та обліку.

Чиї інтереси він захищає, використовуючи свою посаду?

Звичайно, не інтереси рядових громадян, а інтереси колишніх Регіоналів, які допомогли йому у віці трохи більше 30 років отримати звання підполковника та стрімко піднявся кар’єрною драбиною до посади начальника управління.

Проте достовірні джерела з числа працівників Міністерства фінансів України асоціюють Сергія Теленика не як співробітника СБУ, а як доларового міліонера, при чому вже давно.

Але хіба чесно працюючи в СБ України можливо накопичити хоча б один мільйон доларів США?

Виявляється так. Сергій Теленик регулярно відпочиває на найкращих та найдорожчих курортах світу.

Зрозуміло, людина втомляється заробляти такі гроші, особливо методами, про які вже розповідалось, і за які передбачена кримінальна відповідальність!!!!!

Проживає Сергій Теленик у квартирі площею понад 200 кв. м. (вартістю понад 600 тис. доларів США) в елітному житловому комплексі ЖК «Новопечерські Ліпки» (чи внесена зазначена квартира до його декларації ми не маємо можливості перевірити, оскільки усі декларації співробітників СБУ засекречені).

У повсякденному житті намагається бути схожим на справжнього керівника вищої ланки (топ-менеджера міжнародної компанії): одягається у модні і коштовні речі, які коштують його річну заробітну платню в СБУ, завжди користується послугами особистого водія. 

Отже, після зазначеної публікації громадськості більш стане зрозуміло в чому саме проявляються таланти молодих перспективних офіцерів Служби безпеки України?

Але на жаль вони спрямовуються не на захист державних інтересів, а лише власних, а також людей, які винні у пролитті крові патріотів на Майдані та на Сході України. 

Чекаємо на реакцію Голови СБУ Василя Грицака! 

Ігор Петров, для “ОРД”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *